O Third Eye

Specjalnie dla Ciebie sprowadzamy kryształy ze słonecznej Brazylii.

To właśnie ze względu na naturalne wydobycie każdy kamień ma swój niepowtarzalny rozmiar i kształt.

Zakup swój wyjątkowy minerał już dziś!

Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje potrzeby

Dokładamy wszelkich starań, aby pomagać naszym klientom i zapewniać przydatne usługi, które zaspokoją wszystkie ich potrzeby. Stale się rozwijamy, więc jeśli masz na myśli coś, czego jeszcze nie zapewniamy, chcielibyśmy o tym usłyszeć.

Ekologia to podstawa

Ze względu na ekologiczne podejście marki preferujemy wysyłanie zamówień firmą InPost. Zamawiając do Paczkomatu oszczędzamy CO2 światu! Dostarczając przesyłki w jedno miejsce przyczyniamy się do ograniczenia emisji spalin.
Gdy odbierasz przesyłkę w Paczkomacie wybierając spacer, bądź podróż rowerem - nie tylko dbasz o swoje zdrowie i sylwetkę, ale również wspierasz Naszą planetę. Dbajmy o środowisko!

Co najważniejsze - każdy produkt pakujemy w opakowania sprzyjające środowisku.
Większe paczki zabezpieczamy za pomocą kartonu i papierowej taśmy klejącej, używając wełny drzewnej jako 100% ekologicznego wypełniacza. 🌿

Konsultacje Zakupowe

Chcemy, aby wszyscy nasi klienci doświadczyli imponującego poziomu profesjonalizmu podczas korzystania z Third Eye. Wszystkie nasze usługi, istnieją, aby ułatwić Ci życie i uniknąć stresu. Dostarczymy Ci najlepsze produkty, a także najwyższą jakość obsługi klienta.

ZAŁOŻYCIEL THIRD EYE

Sam Andersz

Prywatnie bardzo pozytywny człowiek poszerzający horyzonty wiedzy, stale otwarty na nowe doświadczenia, miłośnik zwierząt i przyrody.

„Większość ludzi narzeka na wszystko, ale nie robi nic, aby coś zmienić. Dlatego stworzyłem tę markę. Dzielmy się świadomością ze sobą i innymi. Otwórzmy umysł i stwórzmy ten świat lepszym miejscem. Dbajmy o piękno zarówno w sobie jak i wokół siebie.”